Mladší dorost A i B slaví vítězství

06.10.2014 18:10

V sobotní předehrávce měli hráči B týmu napilno. Soupeře z Kolína skolili až v 18. sérii nájezdů! Za B tým pendlovali Dudáček s Krchem.

Branky a nahrávky domácích: 4. Egert (Holý), 10. Šulista (Egert, Dudáček), Víta rozhodující TS

České Budějovice
Svoboda D. – Ruprecht, Víta, Dudáček, Kadlec, Štěcha, Vávra – Řepa, Šindelář, Tisoň, Holý, Egert, Šulista, Lefan, Krcho, Tejček, Masopust, Svoboda O.

Hodnocení trenéra:

Po první třetině vypadalo, že bude tento zápas jednoduchý. Do šatny jsme odcházeli za stavu 2:1, kdy jsme obdrželi branku v oslabení. Bohužel jsme od druhé třetiny měli ve hře spoustu chyb a obdrželi jsme vyrovnávací branku. Po třetí třetině, která byla bez branky, došlo na nájezdy. Čtvrtý nájezd proměnil Matyáš Holý, ale hned na to proměnil střelu také soupeř. Až osmnáctý nájezd proměnil Libor Víta a druhý bod potvrdil vychytaným nájezdem soupeře D.Svoboda. Opět máme co zlepšovat.

Společná radost týmu po vyhraném zápase

Důležitý duel odehrálo áčko v ELIOD extralize. Zápas rozhodli až dva slepené goly z 59. minuty. Kompletní report: mladez.hcmotor.cz/zapas.asp?ID=MDO-JIH-CEB-2-4-Mladsi-dorost-vyhral-i-v-oslabene-sestave-5420

Branky a nahrávky: 19. Vála (P. Slabý), 54. Musil (TS) – 8. Novák (Kondelík, Hakl), 27. Jurka (Vochozka), 59. Škrdleta (Vochozka), 59. Kašper. Rozhodčí: Klouda - Mejzlík, Horký. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. Střely na branku: 34:31.